  • Mfr # TFP001HB12X062BR
  • Zoro # G304467094
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB12X062BR
Width
12"
Height
62"