  • Mfr # TFP001HB15X054MR
  • Zoro # G604473238
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB15X054MR
Width
15"
Height
54"