  • Mfr # TFP001HB18X062WR
  • Zoro # G504465616
Width
18"
Color
Wine Red
Single Panel Herringbone Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X062WR
Width
18"
Height
62"