  • Mfr # TFP001FH18X060BL
  • Zoro # G104455390
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH18X060BL
Width
18"
Height
60"