  • Mfr # TFP101FPF15X028NT
  • Zoro # G304541596
Width
15"
Color
Natural Twine
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF15X028NT
Width
15"
Height
28"