  • Mfr # TFP101LVF12X048CL
  • Zoro # G504540443
Width
12"
Color
Colorful Leaves
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X048CL
Width
12"
Height
48"