  • Mfr # TFP101LVF12X074TB
  • Zoro # G504544564
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X074TB
Width
12"
Height
74"