  • Mfr # ELM-799-18-BLACK
  • Zoro # G621737009
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Width
20 in
Overall Height
32 in
Overall Length
18 in
Color
Black
Material
Flannelette
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ELM-799-18-BLACK
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
20 in
Overall Height
32 in
Overall Length
18 in