  • Mfr # DRVE24V24DW
  • Zoro # G204080591
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
24V (1A)
Dimmable
Triac
Fixture Wattage
24 W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DRVE24V24DW
Country of Origin
China
Details
Voltage
24V (1A)
Dimmable
Triac
Fixture Wattage
24 W