  • Mfr # SB-ED-20/24
  • Zoro # G9813865
/ea
Key Features
Description
Rubber Speed Hump(center section only)
Dimensions
19.375"L x 23.375"W x 1.125"H
Quantity
1
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SB-ED-20/24
Country of Origin
China
Dimensions
19.375"L x 23.375"W x 1.125"H
Details
Description
Quantity
1
Rubber Speed Bump w/ Reflectors- 20" L x 24" W x 2" H