  • Mfr # TC-ED-28RB
  • Zoro # G9919084
/ea
Key Features
Color
Orange/Black Base
Height
28 in
Retroreflective Collar
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TC-ED-28RB
Country of Origin
China
Dimensions
Height
28 in
Details
Item
Traffic Safety Cone
Color
Orange/Black Base
Retroreflective Collar
Yes
Description
Height: 28"
Base Width: 14" x 14"