  • Mfr # EP-5915-03-12
  • Zoro # G314921135
/ea
Key Features
Width
16 in
Black
Height
9 in
For Use With
Material Rolls
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
EP-5915-03-12
Dimensions
Width
16 in
Height
9 in
Size
12 in
Length (in)
18 in
Black
For Use With
Material Rolls
Description
Paper and Poly Packaging Dispenser -3 Tiered - 12in casters sold separately