  • Zoro # G615213175
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Black
Width
14 in
Length
17.5 in
Depth
7.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
5146
Zoro #
G615213175
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Width
14 in
Length
17.5 in
Depth
7.5 in