BC10M320BC FLEX-HONE, 0.394" (10mm) bore, 8" OAL, 320 Grit, Boron Carbide (BC)
  • Mfr # BC10M320BC
  • Zoro # G9929818
Abrasive Material
Boron Carbide
Overall Length
8
Bore dia.
10mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
BC10M320BC
Overall Length
8
10mm