  • Zoro # G116126103
Outside Dia.
OD1 - 28.5-/ OD2 - 2 x 21.2 mm
Dimension B1
1.44 in
Dimension D
3.21 in
Dimension B2
1.16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G116126103
Outside Dia.
OD1 - 28.5-/ OD2 - 2 x 21.2 mm
Dimension B1
1.44 in
Dimension D
3.21 in
Dimension B2
1.16 in
Dimension F
0.16 in
Dimension C
2.42 in