  • Mfr # RIBM24ZL
  • Zoro # G3225323
/ea
Free Shipping & Returns
Contact Rating
30A
Operating Temperature
-30° to 140°F (-34° to 60°C)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
RIBM24ZL
Item
Track Mount Relay,30A,DPST-N/O
Contact Rating
30A
Operating Temperature
-30° to 140°F (-34° to 60°C)
Coil Voltage
24 VAC, 24 VDC
Operating Humidity
5% to 95% non-condensing