  • Mfr # WS-24120.SGWC
  • Zoro # G0373167
/ea
Key Features
Gauge
12 ga.
Top Thickness
2"
Width
120"
Depth
24"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WS-24120.SGWC
Dimensions
Top Thickness
2"
Width
120"
Depth
24"