  • Mfr # WS-30120.S
  • Zoro # G0372412
/ea
See details
Key Features
Gauge
12 ga.
Top Thickness
2"
Width
120"
Material
12 Gauge Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WS-30120.S
Country of Origin
United States
Dimensions
Top Thickness
2"
Width
120"
Depth
30"