  • Mfr # WS-48120.S
  • Zoro # G0372537
/ea
Key Features
Gauge
12 ga.
Top Thickness
2"
Material
12 Gauge Steel
Width
120"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WS-48120.S
Dimensions
Top Thickness
2"
Depth
48"
Width
120"