  • Mfr # E50-480200-R03NSPSCS-NS
  • Zoro # G615405907
Phase
Single Phase or Two Phase
Protocol
BACnet MS/TP; EZ-7 Ethernet
Current Sensor Output
2 V
Current Sensor Type
Solid-Core
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E50-480200-R03NSPSCS-NS
Phase
Single Phase or Two Phase
Protocol
BACnet MS/TP; EZ-7 Ethernet
Current Sensor Output
2 V
Current Sensor Type
Solid-Core
Amps
200 A
Description
Class 500 Meter, 277/480V, 200A, NEMA 4X Enclosure, BACnet MS/TP, EZ-7 Ethernet Protocol, Green Class Net Meter - Single Phase, No 2V Output Current Sensors Included