  • Zoro # G915451215
/ea
Key Features
Fixture Wattage
40W
Finish
Aged Brass
Bulb Included
N
Voltage
120V
Includes
Fixture, Hardware
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
6150-AGB
Zoro #
G915451215
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Height
19.5 in
Width
50.5 in
Length
50.5 in
Details
Item
Chandelier
Fixture Wattage
40W
Finish
Aged Brass
Bulb Included
N
Voltage
120V