  • Mfr # RR2BA-ULAC12V
  • Zoro # G815279698
/ea
Key Features
Electrical Connection
Blade
Coil Voltage
12V AC
Contact Form
DPDT
Current Rating
10A
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
RR2BA-ULAC12V
Country of Origin
Unknown
Details
Item
Plug-In Relay
Electrical Connection
Blade
Coil Voltage
12V AC
Contact Form
DPDT
Current Rating
10A