  • Mfr # RR2P-UCAC24V
  • Zoro # G815279568
/ea
Key Features
Electrical Connection
Pin
Current Rating
10A
Coil Voltage
24V AC
Contact Form
DPDT
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
RR2P-UCAC24V
Country of Origin
Unknown
Details
Item
Plug-In Relay
Electrical Connection
Pin
Current Rating
10A
Coil Voltage
24V AC