  • Mfr # RR2KP-UCDC24V
  • Zoro # G215279694
Coil Voltage
24V DC
Current Rating
10A
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
RR2KP-UCDC24V
Coil Voltage
24V DC
Current Rating
10A