Mfr # RR2BA-USDC12V
Zoro # G315279686
/eaKey Features
Electrical Connection
Blade
Current Rating
10A
Coil Voltage
12V DC
Contact Form
DPDT
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
RR2BA-USDC12V
Country of Origin
Unknown
Details
Electrical Connection
Blade
Current Rating
10A
Coil Voltage
12V DC