Cam Follower, Metric - Eccentric, No CFKRE32UUR
  • Mfr # CFKRE32UUR
  • Zoro # G008353723
Roller Width
14 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CFKRE32UUR
Roller Width
14 mm
Stud Thread Size
M12-1.5
Roller Diameter
32 mm
Stud Diameter
12 mm