Cross Roller Bearing, Caged, No CRBC13025T1
  • Mfr # CRBC13025T1
  • Zoro # G708354792
Bore Dia.
130 mm
Outside Dia.
190 mm
Width
25 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CRBC13025T1
Bore Dia.
130 mm
Outside Dia.
190 mm
Width
25 mm