  • Mfr # LWE15R220HS2/M4
  • Zoro # G311976091
/ea
Free Shipping & Returns
Mounting End Dia. (mm)
4.5 mm
Rail Width (mm)
15 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWE15R220HS2/M4
Mounting End Dia. (mm)
4.5 mm
Rail Width (mm)
15 mm
Base Width (mm)
15 mm
Rail Length
220 mm
Rail Height
14.5 mm