  • Mfr # LWE15R220PS2
  • Zoro # G111976079
/ea
Free Shipping & Returns
Rail Height
14.5 mm
Rail Length
220 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.6 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWE15R220PS2
Rail Height
14.5 mm
Rail Length
220 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.6 mm
Rail Width (mm)
15 mm
Base Width (mm)
15 mm