  • Mfr # LWE25R340PS2
  • Zoro # G211977020
Material
Carbon Steel
Rail Height
19 mm
Base Width (mm)
23 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWE25R340PS2
Rail Height
19 mm
Base Width (mm)
23 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Rail Width (mm)
23 mm
Rail Length
340 mm