  • Mfr # LWH30R2000BPS2
  • Zoro # G811976195
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Rail Width (mm)
28 mm
Rail Length
2000 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWH30R2000BPS2
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Rail Width (mm)
28 mm
Rail Length
2000 mm
Base Width (mm)
28 mm
Rail Height
25 mm