  • Mfr # LWE30R440PS2
  • Zoro # G811976584
Rail Height
25 mm
Rail Length
440 mm
Base Width (mm)
28 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWE30R440PS2
Rail Height
25 mm
Rail Length
440 mm
Base Width (mm)
28 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Rail Width (mm)
28 mm