  • Mfr # LWH20R1980BHS2
  • Zoro # G111976987
Rail Width (mm)
20 mm
Rail Height
18 mm
Base Width (mm)
20 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWH20R1980BHS2
Rail Width (mm)
20 mm
Rail Height
18 mm
Base Width (mm)
20 mm
Mounting End Dia. (mm)
6 mm
Rail Length
1980 mm