  • Mfr # LWE45R2460HS2
  • Zoro # G311975704
Rail Width (mm)
45 mm
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
Type
Linear Way, Ball Type
Rail Length
2460 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWE45R2460HS2
Rail Width (mm)
45 mm
Rail Length
2460 mm
Mounting End Dia. (mm)
11 mm
Rail Height
34 mm
Base Width (mm)
45 mm