  • Mfr # LWE35R2040HS2
  • Zoro # G211976887
Rail Height
28 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Rail Width (mm)
34 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWE35R2040HS2
Rail Height
28 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Rail Width (mm)
34 mm
Rail Length
2040 mm
Base Width (mm)
34 mm