  • Mfr # LWE45R885PS2
  • Zoro # G211975927
Mounting End Dia. (mm)
11 mm
Rail Width (mm)
45 mm
Base Width (mm)
45 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWE45R885PS2
Mounting End Dia. (mm)
11 mm
Rail Width (mm)
45 mm
Base Width (mm)
45 mm
Rail Height
34 mm
Rail Length
885 mm