  • Mfr # LWH12R240PS2
  • Zoro # G311976886
Material
Carbon Steel
Rail Height
10.5 mm
Rail Width (mm)
12 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWH12R240PS2
Rail Height
10.5 mm
Rail Width (mm)
12 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Rail Length
240 mm
Base Width (mm)
12 mm