  • Mfr # LWH20R480BHS2
  • Zoro # G011977176
Rail Length
480 mm
Base Width (mm)
20 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWH20R480BHS2
Rail Length
480 mm
Base Width (mm)
20 mm
Rail Height
18 mm
Rail Width (mm)
20 mm
Mounting End Dia. (mm)
6 mm