  • Mfr # LWH45R1050BPS2
  • Zoro # G411975772
Mounting End Dia. (mm)
14 mm
Rail Height
34 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWH45R1050BPS2
Mounting End Dia. (mm)
14 mm
Rail Height
34 mm
Rail Width (mm)
45 mm
Rail Length
1050 mm
Base Width (mm)
45 mm
Details
Linear Way, Ball Type
Description
Stainless Steel Miniature Linear Way, 320 mm Rail, High Accuracy Grade, Wide type, To assemble with MLFC24, MLF24 or MLFG24