  • Mfr # LWH65R1950BPS2
  • Zoro # G011976162
Material
Carbon Steel
Rail Width (mm)
63 mm
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
Base Width (mm)
63 mm
Rail Height
48 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
LWH65R1950BPS2
Rail Width (mm)
63 mm
Base Width (mm)
63 mm
Rail Height
48 mm
Rail Length
1950 mm
Mounting End Dia. (mm)
18 mm