  • Mfr # LRX12R320HS2
  • Zoro # G111976017
Rail Height
12 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Rail Width (mm)
12 mm
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LRX12R320HS2
Rail Height
12 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Rail Width (mm)
12 mm
Base Width (mm)
12 mm
Rail Length
320 mm