  • Mfr # LRX12R320PS2/HP
  • Zoro # G211975880
Carbon Steel
Type
Linear Way, Roller Type
Rail Length
320 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Base Width (mm)
12 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRX12R320PS2/HP
Rail Length
320 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Base Width (mm)
12 mm
Rail Width (mm)
12 mm
Rail Height
12 mm