  • Mfr # LRX12R400PS2
  • Zoro # G011976575
Carbon Steel
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
Rail Length
400 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Rail Height
12 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRX12R400PS2
Rail Length
400 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Rail Height
12 mm
Base Width (mm)
12 mm
Rail Width (mm)
12 mm