  • Mfr # LRX12R480HS2/HP
  • Zoro # G111976215
/ea
Free Shipping & Returns
Base Width (mm)
12 mm
Rail Length
480 mm
Rail Width (mm)
12 mm
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRX12R480HS2/HP
Base Width (mm)
12 mm
Rail Length
480 mm
Rail Width (mm)
12 mm
Rail Height
12 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm