  • Mfr # LRX15R240HS2
  • Zoro # G511976099
Material
Carbon Steel
Mounting End Dia. (mm)
4.5 mm
Rail Length
240 mm
Rail Height
16.5 mm
Base Width (mm)
15 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LRX15R240HS2
Mounting End Dia. (mm)
4.5 mm
Rail Length
240 mm
Rail Height
16.5 mm
Base Width (mm)
15 mm
Rail Width (mm)
15 mm