  • Mfr # LRX15R360HS2/HP
  • Zoro # G811976621
Material
Carbon Steel
Rail Height
16.5 mm
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
Mounting End Dia. (mm)
4.5 mm
Rail Width (mm)
15 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LRX15R360HS2/HP
Rail Height
16.5 mm
Mounting End Dia. (mm)
4.5 mm
Rail Width (mm)
15 mm
Base Width (mm)
15 mm
Rail Length
360 mm