  • Mfr # LRX15R360PS2
  • Zoro # G311976602
Material
Carbon Steel
Rail Width (mm)
15 mm
Rail Height
16.5 mm
Rail Length
360 mm
Type
Linear Way, Roller Type
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRX15R360PS2
Rail Width (mm)
15 mm
Rail Height
16.5 mm
Rail Length
360 mm
Base Width (mm)
15 mm
Mounting End Dia. (mm)
4.5 mm