  • Mfr # LRX20R660PS2
  • Zoro # G211976085
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Carbon Steel
Rail Height
21 mm
Rail Length
660 mm
Rail Width (mm)
20 mm
Mounting End Dia. (mm)
6 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
LRX20R660PS2
Country of Origin
Japan
Dimensions
Rail Height
21 mm
Rail Length
660 mm
Rail Width (mm)
20 mm
Mounting End Dia. (mm)
6 mm
Base Width (mm)
20 mm