  • Mfr # LRX30R480PS2/HP
  • Zoro # G211976528
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Base Width (mm)
28 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LRX30R480PS2/HP
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Base Width (mm)
28 mm
Rail Width (mm)
28 mm
Rail Length
480 mm
Rail Height
28 mm