  • Mfr # LRX35R480HS2/HP
  • Zoro # G211977075
Rail Width (mm)
34 mm
Base Width (mm)
34 mm
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LRX35R480HS2/HP
Rail Width (mm)
34 mm
Base Width (mm)
34 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Rail Height
32 mm
Rail Length
480 mm